Pupilla Libertatis


GPS
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · niepodległy.pl  
 

Polska2019.08.16 19:16 08.21 00:54

Konfederacja

 
 
Apeluję do wszystkich moich czytelników blogowych by pomogli w zbiórce podpisów popierających Komitet Wyborczy Konfederacji Wolność i Niepodległość.
 

       Z tej strony można ściągnąć i wydrukować listę poparcia: https://konfederacja.eu/

       Konfederacja jest jedynym sensownym ugrupowaniem politycznym, na które można będzie głosować w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 13 października 2019. Czas na zbieranie podpisów jest do 3 września 2019.

       Oto liderzy Konfederacji:

 • Janusz Korwin – Mikke
 • Grzegorz Braun
 • Robert Winnicki
 • Krzysztof Bosak
 • Konrad Berkowicz
 • Sławomir Mentzen
 • Jacek Wilk
 • Jakub Kulesza
 • Dobromir Sośnierz
 • Witold Tumanowicz
 • Robert Jarosław Iwaszkiewicz
 • Michał Jan Wawer

       Uważam, że wszystkie te osoby to bardzo mądrzy i zacni ludzie. Mają sensowne poglądy polityczne, które w dużym stopniu są zgodne z moimi. Z wolnościowcami mam tak na oko 90% zgodności, a z narodowcami 70%. Warto na nich głosować. W niedawnych wyborach do Parlamentu Europejskiego głosowałem na Jakuba Kuleszę.

       Póki co tak wygląda aktualny sondaż wyborczy (stan na lipiec 2019):

 1. PiS – 44%
 2. KO – 27%
 3. Lewica – 11%
 4. Konfederacja – 5%
 5. PSL – 4%

       Wynika z niego, że Konfederacja ma szansę przekroczyć próg wyborczy. Ważne by przeprowadzili dobrą kampanię wyborczą, dzięki której zwiększy się to wyjściowe 5% do 7% czy nawet 10%. Będę im w tym pomagał.

       Gdyby do Sejmu weszły cztery ugrupowania z tej listy, to jest duża szansa, że PiS nie zdobyłby większości parlamentarnej. Wtedy Konfederacja byłaby jedynym możliwym wyborem PiS na koalicjanta. To oznacza, że Konfederacja mogłaby dużo od PiS-u wytargować i weszłaby do rządu. Byłaby duża szansa na to by wymóc na PiS-ie likwidację podatku dochodowego, co dałoby Polsce bardzo dużego gospodarczego kopa w górę. Więc to by zagłosować na Konfederację jest bardzo ważne, bo bez niej PiS nic sensownego nie zrobi.

Grzegorz GPS Świderski

Data publikacji: 2019.08.16

 

 
743 odsłony  średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: gps65, Konfederacja, polityka, wybory, podpisy.
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.17 o 20:10
Już wszystkie miejsca zabukowane!
Łukasz Olejnik


@olejnik_lukasz1
11 godz.11 godzin temu
Więcej
Na listach #PiS są całe polityczne klany:
-ojciec M.Morawieckiego
-ojciec A.Dudy
-stryj A.Dudy
-brat P.Muchy
-syn R.Czarneckiego
-syn B.Kempy
-brat J.Wojciechowskiego
-syn G.Schreibera

#StandardyPiS

+twitter.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja   
Lotna, 2019.08.18 o 08:53
Farsa. Jak to ktoś skomentował, „rodzina na swoim”.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.18 o 08:22
+youtu.be

Komentarz Tygodnia: Ruska agentura i wybory
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja   
Lotna, 2019.08.18 o 08:55
Czy Mikke nie jest już w PE?

W tej całej Konfederacji jeśli jest 1 etniczny Polak to dużo.
Nie, no Mikke „mądry i zacny”, proszę nie rozśmieszać swoich czytelników, Panie GPS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Wolna-Polska, 2019.08.18 o 16:45
Jaka Konfederacja? Konfederacji już nie ma. Ten projekt powstał aby rzekomo Polaków łączyć w tych najczarniejszych godzinach kiedy to wisi nad nami widmo totalnego zwasalizowania i zawłaszczenia Polski przez "wybitnych miłośników polskiego mienia społecznego" czyli plemię żmijowe (cyt. za Jezusem Chrystusem). Tak było w teorii, natomiast w praktyce postąpili odwrotnie i dzisiaj Konfa to Mikke wraz ze swoją sektą i kucyki rebe michalkiewicza pozujące na narodowców, z Braunem jako przystawką. Żal.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.18 o 19:51
też nie mam 100% zaufania do Konfederacji,szczególnie do paru osób tamże.I sporo wątpliwości.
Zadziwiająca jest jednak zaciekła walka,i sekowanie jej, którą od początku toczą w zadziwiającej zgodności środowiska żydowskie/Daniels & company,obecne partie wspierające w/w,i gromady trolli w/w.
Trwa bezustanne szukanie "haków", a to w rodzinach członków Konfederacji, a to
w przeszłości np.prof Osadczego,z dupy wzięte oskarżenia o Kozłowską itp.
Zastanawiająca całkowita blokada występowania w TV P i innych TV przed wyborami.

Gdyby nie rwetes nad ustawą 447 ,wywołany przez prawie wyłącznie!!!!! przez Konfederację, pies z kulawą noga by nie wiedział /oprócz/ wąskiego grona/że szykują nam grabież kraju na niespotykana skalę.Niewykluczone, że ona już się odbywa.

+youtu.be

ZNAMIENNE! Winnicki wspomina o ustawie 447 a opozycja krzyczy "FASZYSTA"


+www.facebook.com

Winnicki wyrzucony z mównicy! Projekt ustawy ANTY-447

+youtu.be+youtu.be


Druga sprawa ,to lekceważenie przez władze te i poprzednie jak się tylko da sprawy męczeństwa Polaków na Kresach, Małopolsce Wschodniej czy Bieszczadach, brak godnych upamiętnień w Polsce, szarpanie się działaczy kresowych o malutkie Rondo w Elblągu, ukrainizacja Polski.

Kości Polaków pomordowanych na Kresach ,ciągną za sobą orzące traktory na Ukrainie.Na innych miejscach pochówku są wysypiska śmieci!


+youtu.be

Tylko pani dr Kulińska ,prześladowany prof Osadczy z Konfederacji się za godnością tych pomordowanych Polaków ujmują.


Albowiem :
"Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie"

+pl.wikiquote.org

Rozumiem ponadto ,że rodząca się w bólach i sklejana z czego się da Konfederacja i atakowana ze wszystkich stron,próbująca się pozbierać na scenie politycznej Polski która jeszcze nie weszła do żadnych władz....... i która "nagle " w ciągu nocy powyborczej traci 30% głosów/kolejny cud nad Wisłą/... ma się NATYCHMIAST zająć WSZYSTKIMI bolączkami w Polsce, które konsekwentnie lekceważy obecny "układ" rządzący .
Więc sprawą bardzo śliską SKOKów,porywania polskich dzieci, i tysiącami innych.
Zanim jeszcze uzyskają jakiś prób wyborczy, żeby wejść do Sejmu.

Czy pan dr Czerniak był w ZOMO czy nie , nie moja sprawa.Ja nie byłam, ani nikt z mojej Rodziny.
Ale wyobrażam sobie, jakie cuuudne paliwo dostałby pan z Gazety Niepolskiej,
pan Trąbalski, III mąż pani redaktór z TVP.... i trolle, nie nie te propisowskie ,bo te pozornie propisowskie w wielu przypadkach to trolle na żołdzie wielkiego zionu i wielkiego brata/ co na jedno wychodzi/.

Nadające często z zagranicy. Gdyby nie spolegliwość PISU do ich mocodawców, wyrzuciliby PIS na śmieci.

Co do tarcia w Konfederacji to naprawdę skandal , że w zalewie kłótni, szczucia, opluwania się głównych partii, NIE są partią IDEALNĄ, jak śmią się spierać czy nawet kłócić.... bezczelność.
Wszyscy sobie dookoła piją z dzióbków a oni się ścierają...


Pani Kaja Godek, której poglądy zresztą popieram, z tego co mi się obiło o uszy, zażądała głównych miejsc na kilku listach.Nie wiem czy słusznie zażądała czy nie , ale listy muszą być ułożone pod wyborców, ponieważ walka z Konfederacja będzie rozpaczliwa.Wykorzystane są i będą wszystkie możliwe środki, KAŻDE potknięcie, przejęzyczenie itp. O wiele bardziej , niż w poprzednich wyborach.

Popierana będzie WIOSNA ,pewnie jakby była partia zoofilów to też... diabeł , cokolwiek...

Konfederacji, jak by przypadkiem nie została kolejny raz uwalona i weszła do Sejmu... należy patrzeć na ręce, mówić sprawdzam,żądać i wymagać. ONI o tym wiedzą, że będą pod obstrzałem wyborców.
Oczywiście, że wygra wybory PIS .Mając media i nieograniczony dostęp do skarbonki, byłoby conajmniej dziwne żeby nie wygrał.
I PO oraz Wiosna, Biedronia, żeby było tak jak było!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.18 o 19:55
Jeżeli istotnie Konfa się rozleci, to ostatni znak że NIC się nie da zrobić na polskiej scenie politycznej, i Polacy są ubezwłasnowolnieni i niezdolni do jakiegokolwiek działania. Jak nie inni to zeżrą się sami.Więc JUDEO UKRPOLONIA
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.18 o 20:04
I o to chodzi ,pani Botoks takie ziaziu!!

+www.youtube.com


+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.18 o 21:14
A to co??aha zapewne jak powiedzą prorocy.. uzgodnione z partią rządzącą..

+twitter.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Wolna-Polska, 2019.08.19 o 08:14
Tak się nagadał aby nic nie powiedzieć (to o czym mówi wie kazdy i pisał o tym kazdy brukowiec). Za mainstreamowymi mediami odwrócił za to uwagę od pedofilii Kuchcińskiego, czyli zamiatanej pod dywan aferze podkarpackiej, a był to idealny moment aby PiSowi poszło w pięty. O innych ciągnących się jeszcze aferach nie wspominając, np SKOK'ów. W tym czasie współdziałaczka zwróciła słuszną uwagę, że za pomocą Winnickiego urabia się wizerunek wolnościowca bojownika o wolność słowa (każdy judej doskonale zdaje sobie sprawę z absurdu tego hasełka). A skoro jest posłem i krzyczy stop cenzurze, to wystarczy aby jako poseł złożył wniosek pt: "Instytucje zagraniczne chcąc wejść na rynek polski przyjmują prawo polskie ze wszystkimi tego konsekwencjami."

Taki jest sposób działania kucyków od rebe Michalkiewicza. Tak działać, aby nic nie zdziałać i aby koszernych faszystów z PiS nie zabolało. PiS cmoka z zachwytu nad taka "antysystemową" opozycją. O tym jak sami zarżnęli Konfederacje przed wyborami już nawet lepiej nie mówić, bo po co się denerwować. Wspierałem tej projekt do czasu aż zauważyłem, że bardziej mi zalezy na ich wygranej niz im samym. Kiedy rabin michalkiewicz niszczył jedną z lokomotyw ich własnego ugrupowania oni siedzieli cicho i przytakiwali. Ci ludzie spoczeli na laurach przytulając 4 mln subwencji wyborczej i chyba dobrze z tego żyją (prosze zauwazyc ze taki Bosak czy Winnicki przez kilkanascie lat nie stworzyli drugiego i trzeciego szeregu, nie stworzyli zadnych struktur i nie wypromowali nikogo poza marianem kowalskim i andruszkiewiczem, ktorzy wiadomo komu teraz sluza). Szkoda na tych "tytanów" antysystemu strzępić języka. Ci ludzie sa wylacznie po to aby przegrywać ---> patrz kontrolowana opozycja.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 08:52
+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 08:55
+www.facebook.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 09:10
+youtu.be

BRAUN, WINNICKI, KULESZA o Kuchińskim. Szokujący apel Brauna o marszałku. Sprawdźcie tego krętacza
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Wolna-Polska, 2019.08.19 o 09:35
Znam bdb tych kilka materiałów, Braun od miesięcy naciska na tę aferę i wręcz wymusza swoim postępowaniem na kucach rebe odpowiednie stanowisko. Niestety owe stanowisko dalekie jest od eksponowania z mównicy sejmowej kiedy jest taka mozliwosc i jest ew. poruszane w kuluarach sejmowych, dla garstki fanatyków którzy to później oglądają na YT, a nie w wieczornych wiadomościach. I o tym piszę. Oni wyczyścili własne szeregi z ludzi ideowych a po tych którzy jeszcze im zostali nie sięgają. Proszę zobaczyć kogo natomiast Ci ludzie lansują, jakie persony wyciagaja z kapelusza (wyraznie nie lubia konkurencji):

+www.youtube.com

i znaleźć o tej osobie informacje w sieci. Podpowiem Pani, że ta osoba nie wygrałaby nawet wyborów na sołtysa wsi.

Wczoraj usiłowałem wejść na ich strone ale sie nie da poniewaz jest zawirusowana:

+wolna-polska.pl

Ci ludzie nawet nie potrafią zadbać o bezpieczenstwo własnej strony a mają zadbać o państwo?

Szkoda czasu. To po prostu kabaret <;
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 10:12
W wieczornych wiadomościach puszczają wypowiedzi Konfederatów??a to nowość!
Z mównicy sejmowej to oprócz Winnickiego będą mogli się wypowiadać jak wejdą do Sejmu, na razie NIE są!!oprócz w/w Winnickiego !!
Awantura o odsunięcie dr Czerniaka / historia z ZOMO/,... jest ewidentną próbą wpuszczenia Konfy na minę, i wszyscy o tym wiedzą bardzo dobrze.Nie szkodzi, że tylko jak mówi ,grał w piłkę.
Ileż było awantur o prof Osadczego, wspaniałego Polaka z Kresów, że był w Armii radzieckiej,kiedy jako młody chłopak mieszkał na Ukrainie.A wszystkim wiadomo, ze KAŻdy chłopak musiał być,nawet rządzący poprzednio prezydent Poroszenko pan Saakaszwili,nacjonalista Tiagnybok itp. tak jak większość młodych zdrowych Polaków PRL miało obowiązek służyć w Wojsku Polskim..
Jak twierdzi wiki było go 200-300 tysięcy.

+pl.wikipedia.org

+www.facebook.com


Mimo znakomitych opinii środowiska Polonii ukraińskiej, arcybiskupa Mokrzyckiego, nagonka na prof.Osadczego trwa.

itd.
KAŻDE najdrobniejsze potknięcie Konf. będzie wyolbrzymione do granic absurdu, przez zwolenników 447, Gazetę Niepolską, pana Trąbalskiego, pana Wilde sztajna.


Oceniać realnie można partię , ugrupowanie, klub jak jest w Sejmie, może składać interpelacje, uchwały, żądać ich realizacji i kilkunastu jej posłów...może wytykać błędy i wypaczenia z mównicy!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
miarka, 2019.08.19 o 09:54
Obejrzałem tą konferencję prasową. ŻENADA. Ci ludzie powinni być dziennikarzami w szmatławcach a nie politykami.
Te ich "afery" to tylko "kurz z drogi", tematy zastępcze wobec poważnych spraw polityki wymagających zaangażowanie i polityków i nacisków opinii publicznej.
To pierduły na ukrycie ich własnej impotencji i braku pomysłu na Polskę, a przynajmniej na wygranie wyborów.

Zawiązali Konfederację, chcą przestrajać cały system polityczny państwa, a sami robią wszystko żeby w tym kierunku nie działać, nie organizować poparcia dla swojej idei po to żeby chociaż zawalczyć o możliwość wygrania wyborów.

Polsce kolejna obrotowa partyjka potrzebna nie jest.
Nie chcą wygrywać to niech się rozwiążą i dadzą szansę polskim patriotom którzy zechcą.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 10:14
A którzy zechcą , jakieś ugrupowania, nazwiska,????
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 10:21
Szansę założyć partię ma każdy,jakieś są już???? faktycznie roi się na polskiej scenie politycznej od patriotów chcących założyć partię i walczyć o dobro Polski.Bez liku!!masowo i gremialnie upominają się o 447, o Kresy,o Polonię na Litwie i Ukrainie...o renowację nagrobków poległych w PW na Powązkach i gdzie indziej.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Wolna-Polska, 2019.08.19 o 10:34
Przez lata bojkotowałem demonokratyczne "wybory" ponieważ to oczywista szopka, tzw. "demokracja sterowana". Rzuć okiem Trojanka:

+niezaleznemediapodlasia.pl

Za sprawą oczywistego budowania Polin przez PiS i widma, że możemy skończyć jak Palestyńczycy pod totalną władzą ludzi nas nienawidzących, człowiek jednak nie moze pozostać obojetnym i nie robić NIC. I tu pojawiła się Konfederacja, która sporo mówiła o jednoczeniu ponad podziałami dla wspólnej sprawy, że razem nie oddamy Polski żydom itd. Te wzniosłe hasła podziałały i człowiek udzielił im poparcia. Proszę jednak zauważyć, że nie ma porównania jak Ci ludzie walczyli o dobrze płatne stołki z Brukseli a jak zachowują się dzisiaj. Już nie wspominając o tym ze zamiast łaczyć, sami przyczynili się do podziałów i etykietowania dobrych ludzi. Dlatego w moim odczuciu całe te bajki o jednoczeniu się i wspolnej walce to tylko pic na wodę bo dzisiaj nie zostało z tych fantazji NIC - i op to właśnie mam do nich żal. Zmarnowali szansę a falę niezadowolenia przenieśli na samych siebie. mimo wszystko trzeba zawalczyć aby do knesejmu dostała się choć garstka Rejtanów którzy nie będą kierowali się własną prywatą a dobrem kraju, bo oddac go bez walki dzieciom diabła to wstyd. Także warto jeszcze zapoznac sie z tym projektem, oczywiscie moim prywatnym zdaniem: +1polska.p
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja   
Ikulalibal, 2019.08.19 o 10:51
//nie ma porównania jak Ci ludzie walczyli o dobrze płatne stołki z Brukseli a jak zachowują się dzisiaj//

Wprawdzie odganiam od siebie takie myśli ale nie da się ukryć że różnica w dynamice działania jest na tyle zauważalna że aż niepokoi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 10:58
Na pewno warto się przyglądnąć każdej nowej partii czy ugrupowaniu, które głosi patriotyczne hasła..I to czynię, usilnie próbując znaleźć kogoś wartego zagłosowania.

No więc są tutaj też głównie również na razie tylko hasła i wywiady prawda????Pana Mossakowskiego cenię, mimo historii z AWS/ który to AWS ma u mnie minus -1000000% zaufania/!Bieńko też ciekawy młodzian, był aktywny u W.Jabłonowskiego. Jeden jego wywiad mnie negatywnie zaskoczył, muszę odszukać.
I oglądnąć waszą działalność w kwestii 447, Kresów,ustawy IPN i 1066 i pochodnych,programach społecznych, służbie zdrowia itp.

A w kwestii "demokracji sterowanej"to ciekawi mnie jak te "zasady" przyłożyć do KAŻDEJ partii nawet małej JAK to wypadnie????
Nie pójście do wyborów zostawia,/nawet z przekreslonym głosem/ PUSTE karty do głosowania, do dowolnego zagospodarowania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja   
Ikulalibal, 2019.08.19 o 10:32
//Te ich "afery" to tylko "kurz z drogi", tematy zastępcze //

Zastępcze? Nie sądzę.Zwłaszcza po tym co PIS przy czynnym wsparciu wszystkich mediów zrobił dla jej ukrycia.Obsadzono liść drzewami.To stara i najskuteczniejsza taktyka chowania liścia.Tak zabełtano ludziom we łbach że dziś "aferę podkarpacką" kojarzy się z "lotami marszałka". Świetna robota.

//tematy zastępcze wobec poważnych spraw polityki wymagających zaangażowanie i polityków i nacisków opinii publicznej.//

Choć Konfederacja wyraźnie wyhamowała,przycichła i opuściła loty,to ciągle jest jedyną siłą artykułującą kwestie:447,polskiej polityki zagranicznej,niebezpieczeństwa obcych baz wojennych w Polsce itp.

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 11:16
Myślę że po pierwsze finanse!!
Nie mają milionowych dotacji z budżetu jak POKO,PIS,Wiosna Biedronia i pozostałe.
Na każdy plakat, ulotkę,na benzynę, wynajem sal, trzeba wydać pieniądze.
Nadal nie ma ich prawie w mediach, blokują im dostęp.
Oraz po nagłym nocnym "zmniejszeniu'im punktacji o 30% w wyborach do PE, być może obawiają się ,że sytuacja się powtórzy w wyborach do SEjmu, jest to wielce prawdopodobne.

Silni nie są, ale w to że będą patrzeć na łapy w sprawie uroszczeń 447 jestem pewna, w sprawie ograbiania budżetu i wysyłaniu miliardów na Ukrainę, kiedy jeden po drugim padają polskie szpitale........bo przynajmniej części Polaków, to jako jedyni w Polsce uświadomili, bo reszta skromnie milczała lub bąkała pod nosem.

Musi wejść do Sejmu Wiosna Biedonia,z powodu bardzo silnego poparcia dla środowisk i ruchów LGBT przez USA i Izrael.
I one głownie będą naciskać na wyślizganie Konfederacji z na jesieni.
Myślę, że tego się obawiają i opadły im trochę skrzydła, ze cokolwiek nie zrobią, to "grupa trzymająca władzę" w imieniu swoich panów , znowu "przekręci" im wynik na jesieni!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
miarka, 2019.08.19 o 13:44
"Silni nie są, ale w to że będą patrzeć na łapy w sprawie uroszczeń 447 jestem pewna, w sprawie ograbiania budżetu i wysyłaniu miliardów na Ukrainę, kiedy jeden po drugim padają polskie szpitale........bo przynajmniej części Polaków, to jako jedyni w Polsce uświadomili, bo reszta skromnie milczała lub bąkała pod nosem".

Co nam z tego "patrzenia na łapy"? To powinni robić dziennikarze.
A poza tym, to czy oni się tym patrzeniem przejmą? Przecież oni już podjęli swoje obłędne decyzje aby "iść po nasze, polskie wszystko".
A czy nas to patrzenie uczyni choćby mądrzejszymi? A nawet jeśli to "mądrzejszymi po szkodzie". Co nam z tego?

Ponadto po co Konfederatom walczyć ze złem skoro to niepolityczne? - Przecież w miejsce zwalczonego zła przychodzi inne zło.
Politycznym jest dopiero instalowanie dobra w miejsce zła. Politycznymi są dopiero postawy moralne.
Dopiero moralność wysadza z kręgów polityki niemoralnych.

A sprawy uroszczeń to przede wszystkim sprawy moralności. To wprost wojna różnymi metodami, wojna za którą idzie najwyższe zagrożenie nie tylko dla naszej władzy zwierzchniej w państwie, nie tylko dla własności naszych dóbr wspólnych jako podstawy dla możliwości zorganizowania się dla zaspokajania naszych potrzeb i ochrony dóbr prywatnych.
To wojna za którą idzie najwyższe zagrożenie dla wolności i życia oraz wychowania potomstwa - zagrożenie dla Nardu Polskiego i tym bardziej poszczególnych Polaków.

Jeżeli oni tych spraw nie widzą jako pierwszoplanowe to oni politykami nie są.
Bo bez moralności nie ma polityki. - Moralności środków i moralnych celów - zwłaszcza moralnego ładu w życiu publicznym państwa - czyli w życiu społecznym i politycznym.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 13:48
No proszę moralność Konfederacji taka zła???bo co??
Wiesz co, niech nikt nic nie mówi i nie robi, tak będzie dobrze???Jeszcze raz zapytam, może dużymi literami dojdzie!"
Jak wygląda "moralność" pozostałych partii?/aborcja, przymus szczepień, ochrona marszów LGBT,ustawa 1066 można mnożyć, nierozliczone afery, afera podkarpacka itp.
Przeciwko temu, walczą Konf. na razie jak mogą!!
Jeszcze raz powtórzę :NIE SĄ W SEJMIE!!!ścierają się i docierają.

KTO, POZA KONFEDERACJĄ I ROBERTEM BĄKIEWICZEM Z ROT NIEPODLEGŁOŚCI NA CAŁY GŁOS UPOMINA SIĘ O ZDECYDOWANĄ I JASNĄ POSTAWĘ WŁADZ W SPRAWIE USTAWY 447???????????????????????????????????????????????W SPRAWIE UMYŚLNEGO ODKŁADANIA USTAW ANTYABORCYJNEJ??
W SPRAWIE PODEJMOWANIA POD NOGI WSZYSTKICH DOOKOŁA???W SPRAWIE ODRZUCONEJ POPRAWKI DO USTAWY O IPN I POTAJEMNE KNOWANIA W SIEDZIBIE MOSSADU, W SPRAWIE KRESÓW I POLONII????????
I WIELU INNYCH SPRAWACH!!!

Na razie mogą przedstawić swój program.JAK wejdą do sejmu spróbują go realizować.Tak przypuszczam ,jak nie będą to dostaną kopa od wyborców!!

Zadziwiająca zgodność zapanowała w atakowaniu Konfederacji, zaiste.
Nawet nie zdążyli wejść do Sejmu i coś zdziałać.
Żądania na miarę partii mającej zdecydowana większość w parlamencie i rządzącej.
Mają OD razu załatwić WSZYSTKO, bez szemrania, wszystkie bolączki z całej Polski.Czy wy nienormalni jesteście.
Walczą z utrącaniem ich w mediach,z brakiem pieniędzy na kampanię, ze szczekaniem z każdej strony, z szukaniem haków na nich od rana do wieczora.

Nie twierdzę, że są mężem opatrznościowym polskiej polityki, ale nawet nie zdążyli wejść do sejmu i coś zdziałać, a już zostali opluci przez oficerów i oficerki narodu przebranego rezydujących w Polsce i za granicą i ich przydu...sów.Typu Gazeta ponoć nawet jakaś polska i jej szczekacze, Lady Botoks,Haeertza,oraz innych " niezadowolonych".

Twoje wygórowane wymagania sa śmieszne, inaczej to widać z USA!!
Wszystko źle, niedobrze,wybierzcie sobie Wiosnę będzie GIT!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
miarka, 2019.08.19 o 14:25
"No proszę moralność Konfederacji taka zła???bo co??
Wiesz co, niech nikt nic nie mówi i nie robi, tak będzie dobrze???Jeszcze raz zapytam, może dużymi literami dojdzie!"
Jak wygląda "moralność" pozostałych partii?/aborcja, przymus szczepień, ochrona marszów LGBT,ustawa 1066 można mnożyć, nierozliczone afery, afera podkarpacka itp."

Moralność to nie sprawa propagandy typu jest czy jej nie ma, albo czy jest jej więcej albo mniej.
Tu żadne handle czy kompromisy, ani relatywizm moralny w rachubę nie wchodzą.
A afery to tylko kwestie sprawiedliwości - to nie ta ranga problemu. Właśnie tematy sprawiedliwości są tutaj podrzucanymi tematami zastępczymi.
Owszem tak jak w moralności, tak i w sprawiedliwości decydują tylko czyny, a więc i wchodzi w rachubę obrona konieczna, ale problem w tym że zwykle to z niesprawiedliwością się jeszcze daje jakiś czas przeżyć, a bez moralności już tylko czeka się na śmierć, a po drodze wywłaszczenie i zniewolenie oraz pozbawienie tożsamości.
A co widzieliśmy na filmie - oni czynów nie organizowali - oni sobie pogadali dla poprawy humoru.


"KTO, POZA KONFEDERACJĄ I ROBERTEM BĄKIEWICZEM Z ROT NIEPODLEGŁOŚCI NA CAŁY GŁOS UPOMINA SIĘ O ZDECYDOWANĄ I JASNĄ POSTAWĘ WŁADZ ..."

To akurat jest najgorsze. Zamiast być politykami, a więc przedstawicielami władzy zwierzchniej w państwie, oni tu się zamieniają w pokornych petentów do waaadzy, DO DOBREGO CARA W POKORNEJ PROŚBIE co do odpowiedzi na petycję obywateli - nie polityków, nie narodowców.
- To co najważniejsze gdzieś tutaj zostało przefrymarczone.


"Zadziwiająca zgodność zapanowała w atakowaniu Konfederacji, zaiste.
Nawet nie zdążyli wejść do Sejmu i coś zdziałać.
Żądania na miarę partii mającej zdecydowana większość w parlamencie i rządzącej"

Póki co to ja nie ustaję w popieraniu Konfederacji jako takiej. Natomiast widzę że idą na manowce wraz z tymi którzy w nich pokładają nadzieję.

Jak oni nie otrzeźwieją i nie wezmą się do roboty jak należy to co nam zostanie? - No co?


"... Mają OD razu załatwić WSZYSTKO, bez szemrania, wszystkie bolączki z całej Polski.Czy wy nienormalni jesteście.
Walczą z utrącaniem ich w mediach,z brakiem pieniędzy na kampanię, ze szczekaniem z każdej strony, z szukaniem haków na nich od rana do wieczora."

Oni nie mają nic załatwiać. Oni mają wygrać wybory. Wygrać nie po to żeby komuś coś załatwić, a żeby zmienić ordynację wyborczą i szereg przepisów które uniemożliwiają faktyczne sprawowanie władzy zwierzchniej w państwie przez Naród Polski.
A zaraz potem mają ogłosić prawdziwie wolne wybory i się rozwiązać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
miarka, 2019.08.19 o 14:00
"//Te ich "afery" to tylko "kurz z drogi", tematy zastępcze //

Zastępcze? Nie sądzę.Zwłaszcza po tym co PIS przy czynnym wsparciu wszystkich mediów zrobił dla jej ukrycia.Obsadzono liść drzewami.To stara i najskuteczniejsza taktyka chowania liścia.Tak zabełtano ludziom we łbach że dziś "aferę podkarpacką" kojarzy się z "lotami marszałka". Świetna robota."

Tak dla polityków zastępcze.

Głoszenie prawdy to sprawa dziennikarzy. Polityczną by tu była walka o to aby dziennikarze mieli pełne możliwości kontroli władz państwowych dla dostarczania pełnej informacji obywatelom.


"Choć Konfederacja wyraźnie wyhamowała,przycichła i opuściła loty,to ciągle jest jedyną siłą artykułującą kwestie:447,polskiej polityki zagranicznej,niebezpieczeństwa obcych baz wojennych w Polsce itp."

Tutaj to samo. Artykułować to mają dziennikarze. Politycy mają przede wszystkim pilnować aby wszelkie zmiany były dla dobra i Polski i Narodu Polskiego. - Pilnować odpowiedzialnie zanim dojdzie do faktów dokonanych.
Pilnować nie jak media, czy sądy (po fakcie), a z wyprzedzeniem jakie daje tylko moralna postawa obrony koniecznej zanim dojdzie do zbrodni.
Pilnować przez kroki organizacyjne a nie przez jakieś "przegadanie tematu".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 13:58
+t.co
Rolnicy na listach KW Konfederacja Wolność i Niepodległość


+twitter.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 14:01
+twitter.com
ROTY NIEPODLEGŁOŚCI!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 15:13
TV Republika.Kuba Baryła, chłopka który protestował na marszu równości w Płocku..przeciwko zalewaniu ulic propagandą i marszami LGBT, stojąc naprzeciwko policji chroniącej marsz!!

+youtu.be

9:30 minuta.

15 letni Jakub Baryła: u Sakiewicza
"Nie wiążę się poglądowo ze środowiskiem “Gazety Polskiej”. Sympatyzuję ze środowiskiem Konfederacji, a szczególnie pana Grzegorza Brauna"
"Kościół zatracił Ducha Walki, miłosierdzie tak, ale nie zamiast".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
miarka, 2019.08.19 o 16:29
Młodemu człowiekowi i jego Rodzicom wielkie brawa.

"Kościół zatracił Ducha Walki, miłosierdzie tak, ale nie zamiast".

A do tego to się odniosę, bo wyraża to co sam prostuję. mianowicie miłosierdzie to część składowa naszej wartości jaką jest braterstwo, a razem z nią są częścią sprawiedliwości.
Natomiast duch walki to już duch który pobudza naszą moralność. Naszą niezłomność i bezkompromisowość zwłaszcza wobec tych wartości i postaw które bronią i promują życie, które pobudzają nas ku obronie koniecznej.

I to dotyczy i osób i wspólnot, ale i wszelkich grup ludzi ideowych, w tym Kościoła.

Nikt nie może wynosić sprawiedliwości nad moralność bo to już tzw. satanistyczna odwrotka (przez zamianę kolejności w naturalnej hierarchii wartości).
Oczywiście i nikt nie może wynosić miłosierdzia nad ducha walki, bo to dokładnie taka sama satanistyczna odwrotka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Wolna-Polska, 2019.08.19 o 18:01
Trojanka, jeśli chodzi o 1polska, to chodziło mi bardziej o idee. Szeroko omawia ją Konrad Daniel z kanału podziemnaTV na YouTube.

Kiedyś też miałem szacunek do Bąkiewiecza, ale wypłynęło tyle nieczystości, ze dokonałem rewizji własnych poglądów. Chodzi mi o grę na dwa fornty jaką prowadzą "narodowcy" (osobiście nazywam ich kucami rebe michalkiewicza ponieważ tak naprawde to on nimi steruje i narzuca im ideologie), a żeby wiedzieć o czym mowię to obejrzyj ten klip od 2 do 4 minuty:

+www.youtube.com

Szok? Prawda? No a teraz spojrzmy na charakterystyczną kolorystykę kampanii, ulotek, broszek i generalnie akcji 447 bąkiewiczów:

+wrealu24.tv

I porównajmy ją z kolorostyką agresywnej jewish defence league:

+k6s3v6r4.ssl.hwcdn.net

Przypadek?

Czy zamierzony sygnał dla wtajemniczonych kto za tym stoi?

Czyli obstawione są obydwie strony barykady.

Natomiast co do finansów Konfy, to byłbym powściągliwy. Sami Korwiniści przytulili 11 mln złotych od 2015 r.:

+wiadomosci.wp.pl

także stać ich na kampanię z wielką pompą (juz nie wspominajac ze armia ich fanatyków tyra dosłownie za friko na swojego "Krula")

Pozdrowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 18:53
Wiesz ,powiedzieć można wszystko,może jakieś nagranie Bąkiewicza z tej rozmowy??
Na zasadzie zawsze się coś przyklei można mówić i mówić i mówić..

Czy Bąkiewicz podał uzasadnienie,dlaczego nie chciał tej manifestacji????ciekawe....
Nikt z nas nie prześwietli drugiego człowieka, żeby zobaczyć KTO za nim stoi i kto zaproponował więcej!1Polska też!!
Nie wiem kto to jest ten pan od tych audycji MKtv/bo już jakąś wysłuchałam/który się nigdy nie pokazuje,mnie jego widok nie jest niezbędny do życia, ale bardzo się kamufluje, tylko mówi.
Pan Witek tez ma różne pomysły i sympatie!

+youtu.be


sprawa z kolorami hmm, już kiedyś na Neon pan Kosiur miał tę samą teorię!!

No prawie pewne że wszystkie partie są opanowane przez naród chałatowy.KONIEC Polski, musimy im oddać kraj.
Do wyborów miesiąc , została mi tylko Wiosna!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 18:54
ups nie ten link!
tylko ten!
+pl-pl.facebook.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Wolna-Polska, 2019.08.19 o 19:24
Nie interesuje mnie mk.tv, po prostu nie chce mi się szperać na TV Republika bis, czyli u Marcina Roli. No a to, że wIzraelu24 to jest koszerna PiSowska V kolumna to chyba oczywiste. Przynajmniej dla nas, bo nie dla kucy michalkiewicza którzy brylują tam jako gwiazdy i prowadzą swój biznes patriotyczny.

A co do znaków, to one są b. ważne. O ile zwykły goj nie przykłada do nich wagi, o tyle wtajemniczeni postępują odwrotnie i tak się rozpoznają, zdobywając sobie tym samym strategiczną przewagę nad nieświadomymi gojami. I min dlatego w amerykańskich mediach (np w amerykanskiej wersji neewsweeka)pokazywano wybryki bakiewiczów i akcje anty 447, bo tak się legitymizuje swojaków i wpuszcza nieświadomych ludzi w kanał.

Cóż, takie jest moje zdanie i wierz mi, chciałbym sądzić inaczej.

P.S. spójrz jaka amatorszczyzna i kompromitacja:

+twitter.com

Ci ludzie naprawde chyba nie brali pod uwagę wygranej w obecnych wyborach i myśleli, że obecnie bądą zbijać bąki w Brukseli i liczyć szmal. Oni są kompletnie nieprzygotowani do tych "wyborów", ponieważ nawet używają plakatów z maja i taśmą klejącą zaklejają twarze nieobecnych już w Konfie.

Na co idą subwencje wyborcze? I dlaczego ci ludzie nie są przygotowani na wybory najważniejsze, w przeciwieństwie do unijnej szopki, bo do polskiego parlamentu?

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja   
Lotna, 2019.08.19 o 20:27
Fakt, że wszystkie partie i mnóstwo mediów są nie tyle zaatakowane, co tworzone przez żydów podających się za największych polskich patriotów, nie znaczy, źe Polacy powinni się poddać; wręcz przeciwnie, powinni walczyć nauczając „u podstaw” - i w podziemiu. Kiedyś tak robili. A w podziemiu, to nie znaczy w internecie, a poczynając od własnego środowiska.
Z drugiej strony - większość Polaków jest tak zaczadzona, że jeśli tylko jakiś parch zakrzyknie „Bój, honor, ojczyzna!”, to zlinczują każdego, kto zakwestionuje jego intencje. Niech natomiast nawołuje do modlitwy na klęczkach - to go wyniosą na piedestał. To chyba jakaś choroba narodowa i nie wiem, czy jest na nią lekarstwo, chyba tylko długoletnia orka na tym ugorze.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja 
Trojanka, 2019.08.19 o 19:06
Kolejny agent nadaje !ruski.
+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konfederacja   
Lotna, 2019.08.20 o 03:44
Raczej watykański.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Suwerenność
miarka → Lcoyote
Re: Suwerenność
Lcoyote → GPS
Re: Mordy polityczne
interesariusz → GPS
Re: Mordy polityczne
GPS → Ikulalibal
Re: Mordy polityczne
Ikulalibal → GPS
Re: Jak powstanie silna sztuczna inteligencja?
Ikulalibal → GPS
Re: Sztuczna inteligencja będzie miła i przyjazna
Ikulalibal → GPS
Re: Wolność to mobilność
Ikulalibal → GPS
Re: Wolność to mobilność
GPS → Ikulalibal
Re: Wolność to mobilność
Ikulalibal → GPS
Re: Wolność to mobilność
GPS → Ikulalibal
Re: Wolność to mobilność
Ikulalibal → GPS
Re: Wolność to mobilność
GPS → Ikulalibal
Re: Wolność to mobilność
Ikulalibal → GPS
więcej…